Slider

Pokoje

icon

Každou noc v našem hotelu máte i se snídaní, kterou podáváme v přízemním patře. Snídaně jsou podávány ve stylu švédských stolů a obsahují široké spektrum pokrmů.

Dvoulůžkový pokoj Standard


od  940 Kč (37 €)/noc

Čtyřlůžkový pokoj Deluxe


od  1,900 Kč (75 €)/noc

Velké Apartmá


od  2,800 Kč (110 €)/noc

O nás

Hotel Royal nabízí luxusní ubytování přímo v historickém centru města Chomutova. Našim zákazníkům poskytujeme služby té nejvyšší kvality, co se servisu a vybavení hotelu týče. To zaručuje našim hostům jak příjemný rekreační pobyt, tak snadné pořádání společenských akcí a vyřizování obchodních záležitostí. Kromě centra města jsou dostupné i chomutovské rekreační oblasti jako Kamencové jezero a Bezručovo údolí.

Více
  • Hotel Royal poskytuje ubytování v renovované historické budově s velkou secesní vitráží pro 84 hostů. Můžete si vybrat ze tří druhů pokojů – Dvoulůžkové pokoje standard, Čtyřlůžkové pokoje Deluxe a Apartmán.
  • Hotel nabízí celkem 31 pokojů s jedním nebo dvěma dvoulůžky a 2 apartmány s kuchyňkou.
  • V celém hotelu je wi-fi připojení k internetu zdarma. V prostorách hotelu se nachází také bar.
  • Recepce našeho hotelu je otevřena non-stop, parkování pro hosty je zajištěno zdarma na uzavřeném parkovišti monitorovaném kamerovým systémem.

Milé, příjemné a ochotné recepční. Pokoje stylově vybavené, čisté, pohodlné a příjemně vytopené. Ráno bohatá snídaně formou bufetu. Na pokoji mini lednička a trezor.

Jirka
Česká Republika

Stylové vybavení pokoje z masivního nábytku, mnoho úložného prostoru, velká televize, velmi klidný pokoj. V mém případě i nádherný výhled na náměstí s pěkným kostelem. Velký výběr na snídani, opět stylově vybavená jídelna. Ochotná paní recepční.

Jakub
Česká Republika

Ubytování v Hotelu Royal jsem si vybral jako účastník starobylé hornické slavnosti 130.skok přes kůži. Hotel má bezpečný a dobře přístupný parking, sympatický personál, čistota na chodbách i na pokoji byla samozřejmostí a pestrá snídaně potěšila.

Vladimír
Česká Republika